Wyświetl pojedynczy post
konkursowicz
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1587
Stary 29.07.2010, 23:54
Przestańcie dramatyzować, że z Heńkiem zajmiemy 9 miejsce... jestem przekonany, że jeśli w Azerbejdżanie nie wygramy, to na pocieszenie pozostanie nam fakt, że "Henry" wyleci.

Nie wiem czy można go obwiniać o wszystko. Nie grał Cleber, więc kto miał strzelać tego karnego jak nie Żuraw?

Swego czasu wspomniany we wcześniejszych postach trener, nie doczekał nawet rewanżu (co ciekawego też przegraliśmy u siebie 0:1). Tym razem tak szybkiej zmiany chyba jednak nie będzie, a może szkoda bo wtedy przyniosła ona efekt (wygrana 2:0 po dogrywce).

Zastanawiam się czy BC nie zrobi tak, że pozwoli Kasperowi zagrać rewanż,a niezależnie od jego wyniku i tak go zwolni, w tej chwili możliwy jest chyba każdy scenariusz.