|
Przestańcie dramatyzować, że z Heńkiem zajmiemy 9 miejsce... jestem przekonany, że jeśli w Azerbejdżanie nie wygramy, to na pocieszenie pozostanie nam fakt, że "Henry" wyleci.
Nie wiem czy można go obwiniać o wszystko. Nie grał Cleber, więc kto miał strzelać tego karnego jak nie Żuraw?
Swego czasu wspomniany we wcześniejszych postach trener, nie doczekał nawet rewanżu (co ciekawego też przegraliśmy u siebie 0:1). Tym razem tak szybkiej zmiany chyba jednak nie będzie, a może szkoda bo wtedy przyniosła ona efekt (wygrana 2:0 po dogrywce).
Zastanawiam się czy BC nie zrobi tak, że pozwoli Kasperowi zagrać rewanż,a niezależnie od jego wyniku i tak go zwolni, w tej chwili możliwy jest chyba każdy scenariusz.
|