bridgeburner napisał(a):

Szczególnie , że u ruskich dostaje 1,5 mln dolarów za rok
sporo pieniedzy na transfery( bodajze upragnionego Bucura tam sprowdził)
i wolną ręke przy przebudowie druzyny
|
Dokladnie tak jak mowisz. dostal 3 lata na wybudowanie porzadnej druzyny i wielka swobode.