Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1586
Stary 29.07.2010, 23:52
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Szczególnie , że u ruskich dostaje 1,5 mln dolarów za rok
sporo pieniedzy na transfery( bodajze upragnionego Bucura tam sprowdził)
i wolną ręke przy przebudowie druzyny
Dokladnie tak jak mowisz. dostal 3 lata na wybudowanie porzadnej druzyny i wielka swobode.