Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32436
Stary 29.07.2010, 23:43
emjot napisał(a):Wyświetl post
pierwsza podstawowa rzecz jaką można było wczoraj zobaczyć to to że nie mieli siły biegać?
nie chciało im się?
zostali zajechani?

do wyboru do koloru
a drewniactwo, braki zgrania, techniki to dodatki do tego co wyżej
W pierwszych 45 minutach napewno mieli sily biegac... Po drugie, jak to jest, ze kiedy nasze ekipy graja w pucharach, to mowi sie o przetrenowaniu czy innych? Dla mnie, to poprostu pilkarze polskich klubow maja taka wydolnosc. Dlaczego? Bo w naszej lidze sie chodzi, a nie biega. Potem w meczu z ogorkiem czy sredniakiem europejskim(ale jednak przygotowanym do tempa) nasi nie maja sily po 65-70 minutach.

Ja stawiam duze pieniadze, ze Bunozy nikt nie ogladal. Typowa wrzutka menadzerska. Moze Kapka obejrzal pare spotkan na dvd i to wszystko. Podstawowe pytanie, jak dla mnie, to jakim system gral Karlovac? Czy nie byla to przypadkiem gra skupiona przede wszystkim na obronie i posylaniu dlugich pilek? Taki obronca pasowalby do takiej taktyki. Do wysoko postawionej obrony i ofensywnie grajacej druzyny juz raczej nie, bo tu potrzeba szybkosci, zwrotnosci, a nie samych warunkow fizycznych.
Odpowiedz cytując