wolfy napisał(a):

Bunoza to drewniak. To widać po sparingu i meczu. Tego już nie zmieni ani nie poprawi.
Do tego nie umie grać głową, co szokuje biorąc pod uwagę jego wzrost.
Jop skiskował raz w całkiem poprawnie zagranym meczu. Bunoza grał słabo, zawalił bramkę i wyłapał czerwień. I ile czasu by nie minęło - i tak będą nim kręcić. Ponieważ jest drewniakiem.
|
Ale jak to mozliwe ze gosc nie potrafi grać głową ani sie ustawic i wydalismy na niego 400 tys Euro ,i gra mlodzizowce BiH

?
podobno pol roku nasi "scouci" "pilnie" go obserwowali
pisano ze talent,itd a tu wychodzi ze to drugi Polczak
nie no bez jaj ,bo to juz malo smieszne sie robi