Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32434
Stary 29.07.2010, 23:36
wolfy napisał(a):Wyświetl post




Bunoza to drewniak. To widać po sparingu i meczu. Tego już nie zmieni ani nie poprawi.
Do tego nie umie grać głową, co szokuje biorąc pod uwagę jego wzrost.


Jop skiskował raz w całkiem poprawnie zagranym meczu. Bunoza grał słabo, zawalił bramkę i wyłapał czerwień. I ile czasu by nie minęło - i tak będą nim kręcić. Ponieważ jest drewniakiem.




Ale jak to mozliwe ze gosc nie potrafi grać głową ani sie ustawic i wydalismy na niego 400 tys Euro ,i gra mlodzizowce BiH ?

podobno pol roku nasi "scouci" "pilnie" go obserwowali

pisano ze talent,itd a tu wychodzi ze to drugi Polczak

nie no bez jaj ,bo to juz malo smieszne sie robi
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując