Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1999
Stary 29.07.2010, 23:33
BRTS39 napisał(a):Wyświetl post
Ten siwy to Emin Immaliyew, trafił bramke Finom i pomógł nam dostac sie na Euro 2008. Na Wisłe juz chyba za stary ale ten ismaylov? Jak najbardziej.
Tylko czy będzie chciał do nas przyjść?