-Goral- napisał(a):

Bo to było zlekceważenie przeciwnika po raz któryś zresztą. I nadzieje na lepsza grę z Kasperczakiem na jesieni nie mogą przysłonić poważnej obawy że za rok znowu możemy kogoś zlekceważyć.
„Dużo nam brakowało w tym meczu - szczególnie wykończenia akcji, bo gdybyśmy strzelili gola, obraz gry by się zmienił” - jakie wykończenia akcji - ile dziś mieliśmy sytuacji ? Ten facet zaczyna żyć poza rzeczywistością.
|
Z mila checia policze wszystkie sytuacje Wisly w tym meczu:
I polowa:
Strzał Kowalskiego z 2m w slupek
Strzal Jirsaka wybity na rog
II polowa:
Strzal Malego z lewej strony pola karnego
Wywalczenie karnego przez Malego
Strzal Zurawia
---
Naprawde, wiele sytuacji mielismy w tym meczu.