Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1580
Stary 29.07.2010, 23:31
-Goral- napisał(a):Wyświetl post
Bo to było zlekceważenie przeciwnika po raz któryś zresztą. I nadzieje na lepsza grę z Kasperczakiem na jesieni nie mogą przysłonić poważnej obawy że za rok znowu możemy kogoś zlekceważyć.

Dużo nam brakowało w tym meczu - szczególnie wykończenia akcji, bo gdybyśmy strzelili gola, obraz gry by się zmienił” - jakie wykończenia akcji - ile dziś mieliśmy sytuacji ? Ten facet zaczyna żyć poza rzeczywistością.
Z mila checia policze wszystkie sytuacje Wisly w tym meczu:

I polowa:

Strzał Kowalskiego z 2m w slupek
Strzal Jirsaka wybity na rog

II polowa:
Strzal Malego z lewej strony pola karnego
Wywalczenie karnego przez Malego
Strzal Zurawia

---

Naprawde, wiele sytuacji mielismy w tym meczu.
Powód: dublety
Ostatnio edytowane przez tarantulaw2 : 29.07.2010 o godz. 23:35.