AYALA napisał(a):

|
ten siwy skrzydłowy Karabachu jak wszedł po przerwie to robił co chciał.Takich zawodników powinien Kapka z Basałajem poszukac zamiast Palijcia
|
Tez to zauwazylem
tak od 60 minuty Karabach mial chyba z 4-5 takich sytuacjii ze jakby to im powchodzilo to byla by najwieksza chyba kompromitacja Polskiej pilki klubowej.
Panowie jest wtopa ale jescze nie ma dramatu.
Dzis jestesmy wk***ni ale jutro kazdy zacznie myslec ze jednak w rewanzu sa szanse a czemu ma ich nie byc.
Tylko k****a maja zagrac jakby to byl ostatatni mecz w ich zyciu.