Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1996
Stary 29.07.2010, 23:30
AYALA napisał(a):Wyświetl post
ten siwy skrzydłowy Karabachu jak wszedł po przerwie to robił co chciał.Takich zawodników powinien Kapka z Basałajem poszukac zamiast Palijcia


Tez to zauwazylem

tak od 60 minuty Karabach mial chyba z 4-5 takich sytuacjii ze jakby to im powchodzilo to byla by najwieksza chyba kompromitacja Polskiej pilki klubowej.


Panowie jest wtopa ale jescze nie ma dramatu.

Dzis jestesmy wk***ni ale jutro kazdy zacznie myslec ze jednak w rewanzu sa szanse a czemu ma ich nie byc.

Tylko k****a maja zagrac jakby to byl ostatatni mecz w ich zyciu.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI