Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1994
Stary 29.07.2010, 23:24
Ale taktyka była w pyte. Jak to możliwe, że w czasie rogu dla Azerów na naszym polu karnym są WSZYSCY Wiślacy oprócz Brożka, który był na 20 metrze? Do pilnowania 7 Azerów? To jak my mieliśmy zrobić kontrę?

W ogóle mecz fantastyczny. Wszyscy piłkarze dzisiaj dno (poza Małym - jak mnie wkur.ia tak należy mu oddać dzisiaj, że był najlepszy).