|
Ale taktyka była w pyte. Jak to możliwe, że w czasie rogu dla Azerów na naszym polu karnym są WSZYSCY Wiślacy oprócz Brożka, który był na 20 metrze? Do pilnowania 7 Azerów? To jak my mieliśmy zrobić kontrę?
W ogóle mecz fantastyczny. Wszyscy piłkarze dzisiaj dno (poza Małym - jak mnie wkur.ia tak należy mu oddać dzisiaj, że był najlepszy).
|