Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1578
Stary 29.07.2010, 23:23
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Jak można zmienić napastnika za Wojciecha, jak się przegrywa?
Jakiego napastnika? Bo ja widziałem tylko czerwoną koszulkę z numerem 23. Dzisiaj widzieliśmy najgorszy występ Brożka od dawna. Rozumiem, że nie miał sytuacji żeby się wykazać. Ale w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła Paweł z Azerami nic nie pokazał. Brak przyjęcia, celnego podania, strzału nawet nie było (choćby zza 16). Trzy i dwa sezony temu Brożek brał obrońców na plecy, wygrywał pojedynki biegowe, walczył i strzelał z każdej pozycji. Teraz bazuje na odegraniu piłki bokiem stopy do skrzydłowego i wpakowaniu futbolówki do pustej bramki. Aha i jeszcze zagrania piętką.

Żeby było w temacie, to chciałbym powrotu Dana. Dużo ludzi w temacie o meczu pisze, żeby przypomnieć sobie Iraklis. Tylko, że właśnie Petrescu potrafił przygotować zespół do zapieprzania przez 120 minut. Módlmy się więc o powrót Mielcarskiego, bo on mógłby Rumuna przekonać do objęcia zespołu.
Ostatnio edytowane przez murray : 29.07.2010 o godz. 23:26.