czesiu napisał(a):

|
Bez przesady, Jop pierd... główke Juchowi w meczu decydującym o mistrzostwie i tylko na to bylo go stać. Marcelo na początu tez podawał do Clebera. Dajmy chłopakowi troche czasu...
|
Ten post jest odpowiedzią dla wszystkich apelujących o danie czasu Bunozie.
Marcelo nie byli drewniany jak nieszczęście. Jego błędy nie wynikały z braku umiejętności, ale na niezgraniu z drużyną i złym ustawianiu się, co naprawiał potem faulami. Wszystko dlatego, że grał przez całą karierę w zupełnie innym systemie, ze stoperem robiącym "głębię".
Bunoza to drewniak. To widać po sparingu i meczu. Tego już nie zmieni ani nie poprawi.
Do tego nie umie grać głową, co szokuje biorąc pod uwagę jego wzrost.
Jop skiskował raz w całkiem poprawnie zagranym meczu. Bunoza grał słabo, zawalił bramkę i wyłapał czerwień. I ile czasu by nie minęło - i tak będą nim kręcić. Ponieważ jest drewniakiem.