Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32429
Stary 29.07.2010, 23:19
czesiu napisał(a):Wyświetl post
Bez przesady, Jop pierd... główke Juchowi w meczu decydującym o mistrzostwie i tylko na to bylo go stać. Marcelo na początu tez podawał do Clebera. Dajmy chłopakowi troche czasu...
Ten post jest odpowiedzią dla wszystkich apelujących o danie czasu Bunozie.


Marcelo nie byli drewniany jak nieszczęście. Jego błędy nie wynikały z braku umiejętności, ale na niezgraniu z drużyną i złym ustawianiu się, co naprawiał potem faulami. Wszystko dlatego, że grał przez całą karierę w zupełnie innym systemie, ze stoperem robiącym "głębię".


Bunoza to drewniak. To widać po sparingu i meczu. Tego już nie zmieni ani nie poprawi.
Do tego nie umie grać głową, co szokuje biorąc pod uwagę jego wzrost.


Jop skiskował raz w całkiem poprawnie zagranym meczu. Bunoza grał słabo, zawalił bramkę i wyłapał czerwień. I ile czasu by nie minęło - i tak będą nim kręcić. Ponieważ jest drewniakiem.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.07.2010 o godz. 23:21.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując