wwf napisał(a):

Daj mi dziś taki zespół z takimi zawodnikami a nawet ja bez papierów trenera zrobie Mistrzostwo Polski i awans do Ligi Mistrzów.
A jeżeli tego nie rozumiesz to znajdz na youtubie jak wolne strzelał Pisz, jak grali na skrzydle Lewandowski z Bednarzem. Dziś już po prostu nie mamy takich piłkarzy. To nie świat idzie do przodu tylko my się cofamy.
|
Przecież ja nigdzie nie napisałem, że nie mieliśmy wtedy o wiele lepszych piłkarzy. Twierdzę jednak, że choć różnica była wtedy też spora między nami, a zachodem to ambicją i wolą walki Legia znalazła się wśród 8 najlepszych drużyn w Europie. Obecnie to jest niemożliwe.
Doskonale pamiętam te mecze i Legię z tamtych czasów, choć wtedy oglądałem mecze jako nieświadomy kibic Legii to już rodziła się więź z tym klubem
