Wyświetl pojedynczy post
rendkamp
Senior Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1989
Stary 29.07.2010, 23:12
Wygramy z Arka czy innymi średniakami w lidze, bedziemy wspominac ten mecz,pogadamy jacy to jestemy good,pilkarze pomysla ze sa bogami, przyjdzie za rok grac z chlopakami z mniejszych krajow piłkarsko i dostaniemy baty.Nie spodziewałem się że Europa tak odjechała.. Nie uczymy się na własnych błedach