Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32424
Stary 29.07.2010, 23:04
Błagam nie zwalajcie na wiek, że mlodzi obrońcy i nie doświadczeni. Dziś przeciwko Ruchowi na stoperze grał Dragović który ma 19 lat i robił z piłkarzami z Chorzowa co chciał. Pamiętam jak Kompany grał przeciwko nam w Anderlechcie gdzie nic przy nim nie mogliśmy zrobić, a miał 17 lat. Bunoza to naprawdę ogór i to stwierdziłem po 15 minutach kiks na kiksie, on podania od Kowalskiego nie potrafił normalnie przyjąć. Później jeszcze błysnął wspaniałą grą w powietrzu. Kowalski swoją droga też jest słabiutki ale jak to pisałem że to piłkarz na pierwszą lige, gdzie jest jego miejsce to pare osób mnie obrażało. Całe szczęście że Cikos wygląda solidnie.
Odpowiedz cytując