|
Dla mnie ten Paljic wcale az tak cienki(jak Bunoza) nie był...Przynajmniej umie minac na latwosci przeciwnika i oddac pilke pod noge..Fakt tylko w pierwszej polowie mu cos wychodzilo,ale i tak po nim wiecej niz pokazal sie nie spodziewalem.Z niego w Polskiej lidze jeszcze napewno bedzie pozytek..Co innego Bunoza, juz sie nie dziwie Kasperczakowi ze chcial grac kontuzjowanym Cleberem, gosci jest straszna mizeria..196 cm wzrostu a dosieżnego chyba 20 cm,bo przegral chyba wszystkie pojedynki glowkowe..Wiadome ile mu bbeda placic? Bo drugiego po Łobodzińskim kominu placowego chyba nie zniose...Oby Chavez cos prezentowal bo czarno widze ta obrone..A tu pewnosci tez nie ma ze bedzie solidny!!
|