Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#521
Stary 29.07.2010, 22:59
Jaka minuta ciszy, panowie już to przerabialiśmy kilkukrotnie
Amica będzie w sierpniu ratowała honor polskiego futbolu, a my spokojnie zajmiemy się naszym piekiełkiem. Nie będzie już wyjazdów na estadios kurnikos do Wodzisława, czy Gliwic.

witeq napisał(a):Wyświetl post
Ja tam Mierzejewskiego bym wymienił za dwóch naszych skrzydłowych. Dowolnych. Poważnie mówię.
Patrząc przez pryzmat dzisiejszego meczu miałbym problem z wybraniem dwóch skrzydłowych Wisły na wymianę
Odpowiedz cytując