Jaka minuta ciszy, panowie już to przerabialiśmy kilkukrotnie

Amica będzie w sierpniu ratowała honor polskiego futbolu, a my spokojnie zajmiemy się naszym piekiełkiem. Nie będzie już wyjazdów na estadios kurnikos do Wodzisława, czy Gliwic.
witeq napisał(a):

|
Ja tam Mierzejewskiego bym wymienił za dwóch naszych skrzydłowych. Dowolnych. Poważnie mówię.
|
Patrząc przez pryzmat dzisiejszego meczu miałbym problem z wybraniem dwóch skrzydłowych Wisły na wymianę
