Maciuś napisał(a):

Teraz jest najlepszy czas zeby minister sportu wprowadzil kuratora do zwiazku.
UEFA nas zawiesi ale i tak juz skonczylismy przygode w pucharach w tym sezonie. Bedziemy miec ze 3 seziny zeby w spokoju przygotowac nasze zespoly do gry w Europie. Narazie jest wstyd, hanba i wielka kompromitacja.
|
Tak, pozostaje tylko drobnostka w postaci Euro 2012, które zostanie nam odebrane
PS. Maciuś - i co z tym komitetem, co selekcję przed pucharami miał prowadzić? Obawiam się, że za chwilę to polską piłką zajmie się komitet, ale z UEFA. Wykluczą nas z federacji europejskiej i przeniosą do Oceani. Kiribati i Vanuatu - to są godni naszych piłkarzy rywale.