Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5297
Stary 29.07.2010, 22:58
szczebrzeszcz napisał(a):Wyświetl post
marketingowo rośnie
Marketingowo owszem, no ale to wynik dużego "rynku" (blisko 40 mln luda) i Euro. Przy tak spadajacym poziomie drużyn ta tendencja kiedyś się skończy...


Sportowo jesteśmy już przeokropnie nisko. Rok w rok idziemy w rekord - a to klepie nas ekipa z Estonii, a to (już regularnie dość - wiec nie przypadek) Azerowie, a to (prawie) jakiś nołnejm z Malty...

O średniakach typu Austria, Grecy już nawet nie warto wspominać - oni przyjeżdżają do nas na sparing. Mocni to nawet nie dostępują zaszczytu gry z Polakami, bo zanim powracają z urlopów na dobre to nasi są wyeliminowani. Gdyby nie zgrupowania w Hiszpanii i sparingi to nasi nie zobaczyliby zachodu Europy... Dziwić sie potem, że tak gonią za koszulką Fabregasa i spółki. A sorry - zobaczyliby, bo hajs u nas dobry to ich stać by sie tam wybrać na wakacje.
Ostatnio edytowane przez felipe : 29.07.2010 o godz. 23:03.
Odpowiedz cytując