Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1977
Stary 29.07.2010, 22:57
Speedy napisał(a):Wyświetl post
Najlepsze słowa jakie przeczytałem po meczu!
Kilka wyrazów, a są w stanie zastąpić 15 stron tego tematu po meczu.
Niestety najgorsze w tym jest to, że na twoich oczach wyjebie ją ten, po którym się tego najmniej spodziewasz..

Na wstrzymanie proponuje sobie zrobić 2 serię pompek po 50 powtórzeń. Dla cieniasów, którzy tego nie potrafią proponuję obejrzeć filmik http://www.youtube.com/watch?v=ofIJtjodC1Q.
Następnie zamknąć jadaczkę/wypiąć klawiaturę od kompa i w milczeniu wierzyć, że zagramy w 4 rundzie! Ludzie, Wisła nie z takimi potęgami wygrywała! Już nikt nie pamięta w jakich okolicznościach pokonaliśmy Iraklis? Saragossę? Parmę? Umiejętności mamy w co nie wątpie. Potrzebna jest wiara, ambicja, dobre podejscie do meczu i najważniejsze - walka! To my mamy śmiać sie z przeciwnika po meczu, a nie on z nas!

A Jak mi do ****y nędzy jeszcze jeden baran napisze, że winny jest:
Bunoza, bo dostał czerwoną kartkę, słabo zagrał;
Jovanić, bo puścił bramkę;
Kowalski, bo nie trafił w 5 minucie;
Żurawski, bo nie trafił karnego;
Garguła, bo w ogole nie zagrał,
Małecki, bo cieszył się przy wywalczeniu karnego jakby strzelił na 2-1;
Brożek, bo nawet nie wie jak ten z 13 ma na imię;
Skorża, bo źle przygotował zespół zimą czy Kasperczak, Basałaj, Cupiał, a może jeszcze Edek, bo palił papierosa na meczu, to zapraszam, żeby mi spojrzał w oczy. Obiecuję, że tak mu wyjebię, że zacznie chodzić na ten "lepszy i tańszy stadion".

Prawda jest taka, że winna jest cała Wisła. Od piłkarzy, trenerów, działaczy czy samego Pana Cupiała. Jesteśmy na dnie i należy się cieszyć, że w końcu idze normalność, ale nie oczekujcie, że wszystko zmieni się z dnia na dzień.. Może być tylko lepiej, nie dziś, nie za tydzień, to za rok! Należy tylko w to wierzyć.

Do tego wszyscy pchacie się do Europy, a my nawet nie mamy gdzie grać! Taki Kowalski całe 90 min myśli gdzie on się tu wykąpie po meczu, to jak ma trafić do bramki? Nie zdziwiłbym się jakby 20 tys wiślaków ryknęło "Jazda. Jazda... " polowa azerów miała by w gaciach poniedziałkowy obiad.
Dopóku nie będzie stadionu nie będzie nic. Przyjedzie taki Juventus grać z Wisłą Kraków, w Lubinie... z czym do ludzi.

Pewnie dostane bana za obrażanie innych/słownictwo, ale co tam. Z pokemonami i tak nie ma co dyskutować
Też to zauważyłem i za zgoda autora uzyłem tego. Nie ma co rozpomietywac to nic nam nie da , a trzeba sie postrac przejsc dalej. A pozniej zobazymy.


Filippo123321 napisał(a):Wyświetl post
No to napisze cos na chlodno, bo pewnie poltorej godziny temu moj post zniknalby w natloku innych - tych bardzo emocjonalnych.

Nierozumiem tego forum, to po pierwsze. Wysmiewano kilka osob, glownie wolfy'ego, ze najezdal na transfery. Przeciez sciagnelismy tylu zawodnikow, same materialy na gwiadzy mowiliscie. No i macie swoje gwiazdy. Zawodnik, ktory nie lapal sie w 2.bundeslidze nie nadaje sie jak widac, takze do Polski. Caly czas schodzil do srodka, zamiast grac szeroko, zadnego udanego pojedynku. GWIAZDA.

.
A ja nie rozumiem dlaczego ocenia sie gości ktorych widziało sie 1 raz na żywo.
Ostatnio edytowane przez BRTS39 : 29.07.2010 o godz. 23:00.
Jovanovic - masz plusa.