Wyświetl pojedynczy post
Filippo123321
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1975
Stary 29.07.2010, 22:56
No to napisze cos na chlodno, bo pewnie poltorej godziny temu moj post zniknalby w natloku innych - tych bardzo emocjonalnych.

Nierozumiem tego forum, to po pierwsze. Wysmiewano kilka osob, glownie wolfy'ego, ze najezdal na transfery. Przeciez sciagnelismy tylu zawodnikow, same materialy na gwiadzy mowiliscie. No i macie swoje gwiazdy. Zawodnik, ktory nie lapal sie w 2.bundeslidze nie nadaje sie jak widac, takze do Polski. Caly czas schodzil do srodka, zamiast grac szeroko, zadnego udanego pojedynku. GWIAZDA.

Dalej, Bunoza. Nic sie nie stalo, ze odszedl Glowacki mowiliscie, stary jest, zarobilismy troche kasy. Sciagnelismy w zamian DREWNO - tak, drewno, zawodnika na poziomie Wasiluka. Nic nie potrafi, ani przepchnac napastnika, ani dobrze zainterweniowac, ciagle kiksy, w dodatku jest strasznie drewniany i malo zwrotny. Ale przeciez zarobilismy na Marcelo i Glowackim, a Gordan sie kreci w okoliach kadry (hahahhaha).

Jedziemy dalej. 'WYWALIĆ MAŁECKIEGO I DIAZA!' - tak krzyczeliscie. Tak, wywalmy dwoch JEDYNYCH zawodnikow, ktorzy sie STARAJĄ i mają serce do gry. Sciagajmy w zamian za Małeckiego szrot z 5. Bundesligi. Sprzedajmy Francuzom Diaza, sciagnijmy młodą gwiazdke z bałkanow. Odbiło wam.

Piotrek Brozek na obronie to nieporozumienie, zawalil bramke. On ma zdecydowanie ciag na bramke i musi grac w przodzie. Pawel Brozek od 2 lat prezentuje poziom Olszara, Trytki czy obojetnie kogo. Dno i metr mułu.

Jeszcze jeden aspekt, o ktorym juz pisaliscie. Nie mamy lidera. Sobol nie nadaje sie na kapitana. On zyje w innym swiecie, to nie jest zawodnik, ktory moglby nas pociagnac w trudnych momentach. To samo Zuraw. Głowa tez nie byl takim pilkarzem.

Niestety, ale od pamietnych meczow z Lazio NIC NIE ZNACZYMY W EUROPIE. NIC. Mamy wiecej spektakularnych porazek, niz zwyciestw chociazby nad sredniakami europejskimi.

Tragedia.