|
Jako kibice możemy czuć się oszukani. To co zrobił zarząd w tym oknie transferowym jest po prostu chamstwem. Bogdan Basałaj nakłamał nam prosto w twarz mówiąc że ściągnął dobrych zawodników. Wszystko to trzymało się dzięki solidne obronie. Teraz nie ma kompletnie niczego. Mam już dosyć bałkańskich wynalazków, słowackich gwiazd, przeciętniaków nie nadających się na 2bundeslige. Wszystko za jakieś marne grosze. Nie wiem czy ta zbieranina jest warta 500 k euro.
Sprawdziłbym Petrescu dałabym mu pełną władzę i niech się dzieje co chce. Trzymałbym z daleką od klub Zdicha Kapke i Kleidinsta.
NIe mowice o aklimatyzacji bo albo jestes dobry albo nie, albo potrafisz grać albo nie potrafisz. Chodzi mi tu o ocence umiejtnosci czysto pilkarskich nowych odpadow.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 29.07.2010 o godz. 23:06.
|