FooFighter napisał(a):

|
To nie jest Henia wina, że ma w drużynie same koślawe dziewczynki, tylko czemu jedyny zawodnik z jajami wchodzi dopiero wtedy, kiedy wszystko jest pozamiatane?
|
Zapewne chodzi Ci o Małego, a przeciez on wszedl na druga polowe, przy stanie 0:0.