wolfy napisał(a):

|
Zdziwię Cię, ale tak. Obejrzyj sobie mecz jeszcze raz jeśli możesz i zwróć uwagę, jak stoperzy wyprowadzali piłkę. Bunoza to drewniak który żeby podać musi sobie zatrzymać futbolówkę.
|
Ale nawet jeśli to prawda, że Bunoża zawsze przyjmował sobie piłkę, to co to ma do gry Brożka ?
Kasperczak zlekceważył przeciwnika i tyle.