|
Druzyna nie poukladana ,nowi zawodnicy nie wkomponowani ,to sie musialo tak zakonczyc.Szawle przyciemniło efekt slabosci Wisly...
nie da sie w Pucharach zgrywac zespolu bo sie potem osmieszamy tak jak dzis
rok temu Levadia przez przemecznie,teraz k**** Karabach przez niezgranie.
jezus ,nad tym klubem wisi jakies faktum
|