Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32416
Stary 29.07.2010, 22:51
Druzyna nie poukladana ,nowi zawodnicy nie wkomponowani ,to sie musialo tak zakonczyc.Szawle przyciemniło efekt slabosci Wisly...

nie da sie w Pucharach zgrywac zespolu bo sie potem osmieszamy tak jak dzis

rok temu Levadia przez przemecznie,teraz k**** Karabach przez niezgranie.

jezus ,nad tym klubem wisi jakies faktum
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując