Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.07.2010, 22:50
A ja wierzę w powtórkę z Iraklisu, tylko to już jest sama wiara nic więcej... Tylko cud nam może dać przejście prawda jest taka że ci piłkarze z tego Karabachu technicznie i motorycznie byli lata świetlne przed naszymi