Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1969
Stary 29.07.2010, 22:45
Problem z jakim dzisiaj przyszło nam się zmierzyć nie jest nowy . Jest stary i się pogłębia... Możemy tutaj bić pianę cały tydzień i co z tego? To że w Wiśle Kraków i całej polskiej piłce ligowej jest nędza to fakt. Dziwi jednak ,że ta nędza i amatorszczyzna piłkarzy ,trenerów, dziennikarzy sportowych, "działaczy" związkowych i klubowych ma aż tylu konsumentów. Pełny stadion ludzi skandujących "****a mać , Wisła grać" I co to dało? Gdyby ten stadion był pusty to może ktoś by poszedł po rozum do głowy i albo zaczął zmieniać na lepsze albo to wszystko w ****u zaorał. Reklamy, transmisje , zainteresowanie ,stadiony... WYMÓWKI- nie ma esencji, nie ma twórców i dlatego nie będzie tworzywa. SYSTEM. Ale systemu nie zbuduje Piechniczek, Engel i reszta PMS. System jest w stanie zbudować tylko prywatny kapitał ,który dla własnego dobra będzie z daleka trzymał polskich trenerów i aspirujących do tej roli byłych polskich piłkarzy.