Wyświetl pojedynczy post
krzywy
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32411
Stary 29.07.2010, 22:45
0:1 czy 1:1 to zadna różnica i tak musimy strzelić w Baku tak, że Żurawia władcę nie powiem czego można rozgrzeszyć. Rregres z roku na rok jest coraz bardziej widoczny. Rok temu odpadliśmy będąc wyraźnie lepszym od drużyny minej więcej na tym samym poziomie co Karabach. Teraz realnie patrząc szykuje się totalna klęska. Mam nadzieję, że to już jest totalne dno od którego odbijemy się ze zdwojoną siłą i za kilka lat dobijemy do poziomu drużyn austriackich, szwajcarskich czy też belgijskich.Trzeba uzbroić się w cierpliwość!!!
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując