-Goral- napisał(a):

|
Czy winą Bunozy jest to, że Brożek ledwo z pare kontaktów z piłką miał przez cały mecz.
|
Zdziwię Cię, ale tak. Obejrzyj sobie mecz jeszcze raz jeśli możesz i zwróć uwagę, jak stoperzy wyprowadzali piłkę. Bunoza to drewniak który żeby podać musi sobie zatrzymać futbolówkę.