wolfy napisał(a):

|
Już tu parę osób pisało, ze jak mamy ściągać takie drewno, to lepiej niech grają chłopaki z ME. Ale wtedy byłoby trudniej zaciemnić sytuację przed startem sezonu, prawda?
|
Tylko się chyba też zgodzisz z tym że gdyby naszym największym problemem był Bunoza to jeszcze nie było by tak źle.