Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32406
Stary 29.07.2010, 22:39
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Już tu parę osób pisało, ze jak mamy ściągać takie drewno, to lepiej niech grają chłopaki z ME. Ale wtedy byłoby trudniej zaciemnić sytuację przed startem sezonu, prawda?
Tylko się chyba też zgodzisz z tym że gdyby naszym największym problemem był Bunoza to jeszcze nie było by tak źle.
Odpowiedz cytując