qchar90 napisał(a):

Kosa byl prawdziwym liderem!
Kałuzny mial posluch w druzynie! gdyby dzisiaj gral u nas to Malecki by tak niepodskakiwal, Brozki morde by nie darli i lapami nie machali
brak lidera!
|
I tu się zgadzam w 100%. Kosa nie tylko był dobrym piłkarzem, ale był też prawdziwym liderem drużyny. W trudnych momentach potrafił pociągnąć do przodu - dzisiaj czegos takiego nie było.