Wyświetl pojedynczy post
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1957
Stary 29.07.2010, 22:26
qchar90 napisał(a):Wyświetl post
Kosa byl prawdziwym liderem!
Kałuzny mial posluch w druzynie! gdyby dzisiaj gral u nas to Malecki by tak niepodskakiwal, Brozki morde by nie darli i lapami nie machali
brak lidera!
I tu się zgadzam w 100%. Kosa nie tylko był dobrym piłkarzem, ale był też prawdziwym liderem drużyny. W trudnych momentach potrafił pociągnąć do przodu - dzisiaj czegos takiego nie było.