Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32393
Stary 29.07.2010, 22:21
-Goral- napisał(a):Wyświetl post
Ja chciałbym się zapytać Kasperczak co on odp.erdala, że mówi na konferencji, że zagramy składem opartym na wcześniejszych meczach a tu aż takie zmiany ?
Cleber miał kontuzję, a Diaz jak widać szykowany jest już na sprzedaż? Inaczej nie potrafię wytłumaczyć wystawienia Pajlicia.


Zastanów się, co sobą prezentują nowi zawodnicy.
Sprawdź, kiedy Kasperczak ich dostał, kto grał w sparingach.


Nie zapewniono mu normalnych warunków pracy, to trudno też od niego wymagać. Założę się, że w Karabachu nawet by taki Pajlić na ławkę nie trafił.

Wybór na prawym skrzydle miał następujący:
* Patryk Małecki, którego połowa forum chciała sprzedać po meczu z Szawle, który mu nie wyszedł
* Boguski, który akurat jakoś sobie radził
* Łobodziński, który ma na imię Wojciech.

Nie zapewniono mu żadnej sensownej alternatywy w ofensywie, podstawowych defensorów zastapiono szrotem. Ciekawe jak będzie wyglądał środek obrony w rewanżu, jeżeli Cleber na czas nie wyzdrowieje?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując