Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1566
Stary 29.07.2010, 22:16
Tak cieszylismy sie z powrotu Kasperczaka to teraz mamy. Nie wiem czemu dzisiaj nie wstawił Garguły i Diaza a Piete nie przesunał do pomocy. Przeciez w meczu z Szawlami takie ustawienie było Ok. To nie jest ten stary dobry Kasperczak z przed paru lat. Mowił, ze zwycieskiego składu sie nie zmienia a dzisiaj co zrobił? Cleber nie mogł dzisiaj zagrac ale to wszystko. Pozyjemy, zobaczymy bo jak nie bedzie wynikow to szybko sie z nim pozegnamy.