Wyświetl pojedynczy post
Savik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32389
Stary 29.07.2010, 22:12
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Chavez jak zobaczył gre naszej obrony to sie przeraził. Oby tylko twoje przypuszczenia nie były trafnymi. Jak widac po dzisiejszym meczu nie ma obrony, sa koszmarne błedy i nadal nie ma wynikow.
Nie Chavez się przeraził, tylko Boss, i pewnie się zastanowi nim wyda kolejne tysiace Euro na walkę tylko w Polskiej lidze...
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując