mitmichael napisał(a):

|
Chavez jak zobaczył gre naszej obrony to sie przeraził. Oby tylko twoje przypuszczenia nie były trafnymi. Jak widac po dzisiejszym meczu nie ma obrony, sa koszmarne błedy i nadal nie ma wynikow.
|
Nie Chavez się przeraził, tylko Boss, i pewnie się zastanowi nim wyda kolejne tysiace Euro na walkę tylko w Polskiej lidze...