Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1938
Stary 29.07.2010, 22:10
marian paździoch napisał(a):Wyświetl post
Podniesiemy się i awansujemy !!!!! Będzie dobrze !!!!
Nie ma innej opcji. Chłopaki nawet z 10 razy niech sobie ogladna nagranie z dzisiejszego spotkania i lepiej sie taktycznie przygotuja na rewanz. Jezeli beda wyeliminowane wszystkie błedy to jednak sie nie powtorzy Levadia. Jako, ze jestesmy kibicami musimy wierzyc do konca. Obrazac sie mozemy ale to na pewno nie pomoze naszym pilkarzom. Mam nadzieje, ze po rewanzu wszyscy sie z tego wszystkiego bedziemy smiac.