marian paździoch napisał(a):

|
Podniesiemy się i awansujemy !!!!! Będzie dobrze !!!!
|
Nie ma innej opcji. Chłopaki nawet z 10 razy niech sobie ogladna nagranie z dzisiejszego spotkania i lepiej sie taktycznie przygotuja na rewanz. Jezeli beda wyeliminowane wszystkie błedy to jednak sie nie powtorzy Levadia. Jako, ze jestesmy kibicami musimy wierzyc do konca. Obrazac sie mozemy ale to na pewno nie pomoze naszym pilkarzom. Mam nadzieje, ze po rewanzu wszyscy sie z tego wszystkiego bedziemy smiac.