Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2950
Stary 29.07.2010, 22:04
Wlasciwie to ktos u gory powinien zwrocic pieniadze za bilety wszystkim, ktorzy przyszli dzis na mecz. Mowie calkiem powaznie. Juz kiedys slyszalem o takim przypadku, ze klub tak zrobil.
Odpowiedz cytując