Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1562
Stary 29.07.2010, 22:04
Nie wiem czy Kasperczak zapomniał podać im taktykę na ten mecz, czy to co grali to była jego taktyka... To pierwsze mógłbym mu wybaczyć, młody już nie jest. To drugie... zmieńmy go, póki się liga nie zaczęła. Z małym ale - tylko i wyłącznie na kogoś z zagranicy.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS