Wyświetl pojedynczy post
depeche87
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1931
Stary 29.07.2010, 22:01
Z Levadią i Dinamem to był brak szczęścia w dużej mierze.
Z Azerami brak umiejętności i wynik można było przyjąć całkiem chłodno patrząc na to co się działo.