Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1929
Stary 29.07.2010, 22:00
wierny napisał(a):Wyświetl post
Ludzie spokojnie, pesymistom przypomnę tylko dwumecz z Iraklisem. Wróci Cleber, chłopaki się ogarnął i wierze że będzie dobrze. Płacze nic tu nie dadzą, tylko mobilizacja i jeszcze raz mobilizacja. Po takich meczach forum powinno być zamykane do rana bo niektóre wpisy w tym temacie są bardziej żenujące od występu Boguskiego.
Póki piłka w grze wszystko może się zdarzyć - pamietajmy o tym. Wierze, ze nasi pilkarze zauwaza wszystkie błedy i je wyeliminuja.
medyk napisał(a):Wyświetl post
wiecie co jest smutne? ze mój podpis który wrzuciłem rok temu jest wciąż aktualny.. i boli bardziej niż rok temu..
Niestety wychodzi na to, ze Petrescu racje miał i to sie ciagnie w nieskonczonosc.