Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
Falmokirak
Member
Od: 07.2010
Offline
#
1927
29.07.2010, 21:59
to nie przypadek że azerskie drużyny wygrywają z nami2 mecze na naszych stadionach poprostu Polska piłka jest tak słaba że już nas azerowie dogonili i taka prawda
Falmokirak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Falmokirak
Znajdź inne posty napisane przez Falmokirak