|
Tak kur*a triumfujcie z tego, że nasze nowe nabytki zagrały padlinę. Naprawdę macie się z czego cieszyć! Szkoda jeszcze tylko, że Jovanić nie wpuścił jakiejś szmaty, to dopiero mielibyście radochę!
Jak diametralnie zmienia się postrzeganie tego okienka transferowego. Jeszcze 90 minut temu było uważane za najlepsze w historii, na forum panował huraoptymizm. Teraz płacz i lament... chociaż nie teraz jest radość i triumf tych, którzy uważali, że transfery są złe.
Ochłońcie trochę i nie przekreślajcie zawodnika po jednym meczu!
|