|
Co wy z tym Skorżą jak miał dobry materiał ludzki to tą ligę w pył rozwalił w pierwszym roku pracy. Kiedyś ogrywaliśmy Beitar 5-0, ale Skorża jest bleee. Może jednak to przez brak nowych zawodników? Nawet z Levadią odpadliśmy, ale byliśmy o klasę lepsi, a tutaj? Cud, że tylko 0-1. A Bunoza? Gdzie są ci co mnie jechali, bo na forum przeczytali, że to super gracz o którego się pół bundesligi biło. No i rzeczywiście drugi Marcelo i na 100 procent będzie wzmocnieniem. I nie piszcie, że to przez brak zgrania. Brak zgrania nie przeszkadzał mu w tym, że ruszał się jak słoń, że przegrywał każdy pojedynek główkowy i puszczał każdą piłkę pomimo wzrostu. Po prostu to drewno drugi Wasiluk.
|