Wyświetl pojedynczy post
Greg
Junior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1911
Stary 29.07.2010, 21:48
Evil_ napisał(a):Wyświetl post
czemu bezczelnych? chłopaki zagrali mądrze i rozważnie
Oni grali tak sobie to my graliśmy tragicznie