Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1910
Stary 29.07.2010, 21:48
A jak pisałem " nie rozpędzajcie się tak" to mnie wyśmialiście
Wychodzi wszystko po trochu, osłabienia składu, zakup nowych piłkarzy "za 5 dwunasta", gra na WYGNANIU i wiele wiele innych.

Polska liga to dno i musicie się z tym pogodzić.
Ja po dzisiejszym meczu nie mam nic sobie do zarzucenia. Idę spać bo za 6 godzin pobudka. Szkoda, że Wojciech, Paweł i Patryczek jutro za mnie nie wstaną...