Wyświetl pojedynczy post
Martinus
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32376
Stary 29.07.2010, 21:45
A co można było się spodziewać po zawodniku który grał ogony w II Bundeslidze - och przepraszam oczywiście chciałem powiedzieć że był jokerem.
Co innego Bunoza.Tutaj opinie były raczej pozytywne...
Eppur si muove!
Odpowiedz cytując