Wyświetl pojedynczy post
szlaQ
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32375
Stary 29.07.2010, 21:43
Napisałem że Paljic ogórto od razu była napina xD

Ps.Teraz czekam na teksty że musi się zaaklimatyzować ....czyli co do poprawnego przyjęcia i dośrodkowania też jest potrzebna aklimatyzacja xD
Odpowiedz cytując