|
Panowie i Panie mecz dramatyczny gdyby nie bramkarz było by co najmniej 0-3 najsłabsi na boisku Bunoza bez komentarza, Sobol dzisiaj dramatyczny mecz potykał sie chyba nie zagrał żadnej dobrej piłki, mnóstwo strat, Boguski dramat. Reszta niestety na swoim poziomie czyli słabo drużyna jest w budowie nie nie ma co oczekiwać cudów jednak ja liczyłem że będzie ambicja i znów sie zawiodłem. Najlepszy na boisku zdecydowanie Cikos i Małecki. Niestety, ale na wyjeździe może być pogrom jeśli zagrają nasi tak jak dzisiaj.
|