|
Sprawiedliwy wynik 1-3, mieliśmy dużo szczęścia w tym meczu,
drużyna z Azejberdzanu jest dużo lepszą drużyną od naszej pod każdym względem.
To nie te czasy kiedy ładowaliśmy ogórów, te ogóry nauczyły się taktyki, nauczyły trenować, suma sumarum przerosły polskie druzyny co było już widać w mecz z Amica (awans w karnycg czyli loteria, tak jak w totku).
Niesamowity presing, niesamowita agresja i mądrość w grze.
Po stracie bramki powinniśmy się na nich rzucić, a tego nie zrobiliśmy z prostych względów, BRAK UMIEJETNOŚCI!
Kiedyś byliśmy ŚREDNIAKAMI (naciąganymi w Europie) teraz jesteśmy kelnerami.
Średniakiem jest PSV, który wykupuje naszego najlepszego obrońce i sadza go na ławę.
|