|
ktoś pare stron wstecz napisał że jakby Cleber grał to by to i tak nic nie zmieniło, nie zgodzę się.
Może akurat on by podszedł do karnego.. Zawsze wykonywał je bezbłędnie..
ale dzisiaj? Magic chciał przypodobać się jeszcze bardziej ( i usłyszeć 'żuraw żuraw.. ) no cóż.. nie wyszło
|