Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
WILDLIFE
Member
Od: 03.2008
Skąd: Lublin
Offline
#
1873
29.07.2010, 21:31
spokojnie Panowie, jest jeszcze rewanż i nie wypisujcie żalów na forum, ochłońcie i jutro zacznijcie komentować
WILDLIFE
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WILDLIFE
Znajdź inne posty napisane przez WILDLIFE