royalmichael napisał(a):

|
Z niecierpliwością czekam na jutrzejszy dzień. Ciekawe czy po takim czymś będą jeszcze jakieś transfery do klubu
|
maci0s sugerował, że Diaza chcą opylić. Ale nie bój nic - menedżerzy już mają kontener darmowych piłkarzy na pozycję lewego obrońcy.