Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1856
Stary 29.07.2010, 21:23
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
To nie była Levadia 2. To było jeszcze coś o wiele gorszego. W spotkaniu z Estończykami Wiśle zabrakło po prostu szczęścia. Tutaj Wisła miała farta, że przegrała tylko 0-1. Mogło być spokojnie 0-3(no 1-3 bo był karny).
Głos rozsądku. Jak można myśleć o wygranej skoro nasi napastnicy nie powąchali nawet piłki